Czas realizacji zamówienia

Wiemy jak cenny jest czas, dlatego 99% produktów posiadamy na naszym magazynie. Twoje zamówienie jest dla nas priorytetowe, dlatego zamówione produkty staramy się pakować tego samego dnia.

 

Czas dostarczenia przesyłki:

Czas dostawy zamówienia wynosi od 1- 3 dni roboczych - jest to czas potrzebny na zaksięgowanie opłaty przy dokonaniu zamówienia, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. 
UWAGA!:
W przypadku przelewu tradycyjnego księgowanie płatności może potrwać dodatkowo 2-4 dni robocze. 

Zamówienia które zostały złożone w dni wolne od pracy oraz święta, wysyłane będą pierwszego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia i zaksięgowania płatności. 

 

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka?

Jeżeli status dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych i nikt z firmy spedycyjnej nie podjął próby kontaktu, napis do nas. Wtedy będziemy mogli zlokalizować paczkę lub zlecić jej poszukiwanie.

 

W jakich godzinach przesyłka będzie dostarczona:

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 16.00. Wszystko zależy od trasy kuriera, miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

 

Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem:

W sytuacji gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem dostawy, ponowi próbę doręczenia kolejnego dnia roboczego. Jeżeli kolejna próba doręczenia zakończy się niepowodzeniem, paczka trafia do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i stamtąd zostaje przekazana do nas.

 

Wysyłka poza granice Polski

Wysyłkę towaru realizujemy wyłącznie na terenie Polski. 

 

UWAGA! 

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się naszym Biurem Obsługi Klienta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl